Mød os
Sekretariatet
cecilie
Cecilie Hauerberg

Sekretariatschef
+45 31 18 15 23, +232 7836 4760
cecilie@fant.dk

josephine-touray-fant
Josephine Touray

Administrativ Chef
+45 31 27 13 13
josephine@fant.dk

Bestyrelsen

FANTs bestyrelse består af 6 medlemmer. Bestyrelsen rapporterer om foreningens arbejde ved hver generalforsamling, superviserer foreningens arbejde, er medbestemmende i forbindelse med forslag til fremtidige og nye aktiviteter og kan ligeledes betragtes som repræsentanter for FANT.

Klik på billederne for at læse mere om medlemmerne.

Morten C. Sejersbøl

Formand
morten@fant.dk

Thomas Mandrup
ralf
Ralf Jannick L. Nielsen
Louise Dalsgaard

Bestyrelsesmedlem
louise.dalsgaard@hotmail.com

Ulrik Feldskov Juul

Bestyrelsesmedlem
ulrik@feldskovjuul.dk

Lene Mikkelsen

Bestyrelsesmedlem
lene_m3@hotmail.com

Administration
fant-kanishka
Kanishka Sons Sina

Frivilligkoordinator
kanishka@fant.dk

msz_web-blog
Mette Stender Zacho

Web- og medlemsadministrator
mette@fant.dk

Kontakt os

    This site is protected by reCAPTCHA and the Google
    Privacy Policy and Terms of Service apply.

    Fant

    FANT
    Kigkurren 8C
    2300 København S

    Tlf.: +45 31 27 13 13
    E-mail: fant@fant.dk

    CVR: 34666237

    Kontakt

    FANT
    Kigkurren 8C
    2300 København S

    Tlf.: +45 31 18 15 23
    E-mail: fant@fant.dk

    CVR: 34666237